HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İLETİŞİM

Kitabımız (Arka Kapak)

Merhaba gençlik sizi seviyorum... Çocuklarımıza, yeni nesle sesleniyorum. Yıllardır penceremin içinde ve dışında gözlemlediklerimi sayfalara yazdım. Yazılanlara değer verdim ve benim ışığım oldu. Defterlerimin sayfaları sarardı. Yıllardır kendimi sadece çocuklarımın annesi olarak değil, tüm çocukların annesi olarak bildim. Kaybolan gençlik, yalan aşklara, sevgisizliklere artık bir son diyelim! Kaderinize ve yazgınıza nasıl egemen olacaksınız, bu mutluluğu nasıl kuracaksınız? Kendi gözlemlerim ve ilhamımla, okyanuslar kadar sevgi dolu yüreğimle yazıyorum. Çünkü tüm insanlığı seviyorum. Okuduğum, gördüğüm, duyduğum tüm güzel sözleri gönül sayfama ansiklopedi gibi biriktirip hayatıma uyguladım. Düşüncelerimin, inançlarımın güzelliğiyle de bana her daim ışık oldular.

Bitsin karanlık yalan sevdalar bitsin. Yüreklerdeki acılar karanlıktan yeni doğan güneş gibi parlasın. Gözler, o gözler güzel, masum yürekler sevilmeye, tutulmaya layık eller. Sımsıkı sarılan yürekler, ayrılıkla, ihanetle, yalanlarla artık ağlamasınlar. Hazin dağların sisi gibi karanlıkta yalnız kalmasınlar.

Saçlar ağarsa da, gözler yorgun baksa da, dizler tutmasa da tek yaşlanmayan sevgi dolu bir yürekle sevilendir. Yüreğin sımsıkı çocuksu sevgiye özlem duyuyorsa, hatırlamakta zorlandığın gençliğini boş ver. Susarak yaşatıyorsun mutluluğu, aşkı yüreğinle. Kavga etmeyi bırak! İçindeki yangınları.

Geleceğindeki baharlarda bundan sonra demet demet yazın olsun... Çünkü hala şansın var, sen yaşıyorsun.

* Temin edebileceğiniz adresler: www.netkitap.com - www.dr.com.tr - www.idefix.com - www.kitapyurdu.com - www.ciniusyayinlari.com ve D&R mağazaları.

Shine Danışmanlık, Antalya Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçluğu Danışmanlığı, Yaşam Koçluğu Antalya ve Antalya Yaşam Koçluğu alanlarında hizmet vermektedir.